Fakturowanie i Księgowość

Nie jestem klientem ING


Nie musisz nim być, by móc fakturować i księgować

Zarejestruj się bez konta

Otwórz konto - klienci bankowi mają łatwiej!

Jestem klientem ING


Korzystasz z bankowości internetowej Moje ING
lub ING Business?

Zarejestruj się w Moim ING

Zarejestruj się w ING Business

ING Office

Nowy format mobilnego fakturowania

Wystawiasz faktury w ING Księgowość? 
Rób to na telefonie korzystając z aplikacji ING Office!

ING Office to aplikacja, która pomaga prowadzić Twój biznes gdziekolwiek jesteś i o każdej porze. Dzięki niej łatwo wystawisz faktury i wyślesz je do kontrahenta lub księgowego bez potrzeby siadania do komputera.
Wystarczy jedynie urządzenie z systemem Android lub iOS.

Nie musisz mieć rachunku w ING, by korzystać z ING Office.

Zobacz co potrafi ING Office
 

Pobierz ING Office
 

Jeśli korzystasz już z Fakturowania, Samodzielnej księgowości lub usług Biura rachunkowego ING, po pobraniu aplikacji możesz od razu się zalogować.
Jeśli nie korzystasz z tych usług lub nie masz rachunku firmowego w ING, możesz szybko się zarejestrować.

 

       

Co daje Ci ING Office?

 • Wygodne logowanie - jeśli chcesz, możesz ustawić logowanie biometryczne. Koniec z wpisywaniem długich loginów i haseł.
 • Łatwe wystawianie faktur - szybko i bez problemu wystawisz fakturę, gdy odwiedzi Cię klient. Wystarczy połączenie z internetem.
 • Profesjonalne dokumenty - nie musisz być księgowym, by wystawiać prawidłowe dokumenty. System rozmieści na fakturze dane, które mu podasz i stworzy klarowny, spójny szablon. Możesz też dodać logo swojej firmy lub pieczęć prewencyjną.
 • Pełen obraz finansów firmy i kontrola płatności - po zalogowaniu od razu widzisz, które z Twoich faktur czekają na zapłatę od kontrahenta i które sam musisz zapłacić. Dane przedstawione są przejrzyście i w klarowny sposób.
 • Natychmiastowa wysyłka faktur - mając w ręce telefon możesz od razu wysłać swojemu klientowi fakturę na maila, zaraz po wystawieniu. Z każdego miejsca i o każdej porze.
 • Koniec z przepisywaniem dokumentów - gdy tylko klient przekaże Ci fakturę, wystarczy że zrobisz jej zdjęcie. ING Office potrafi odczytać jej treść i przygotować dane do przelewu. Możesz też dodawać faktury w plikach .pdf, .jpg i .png.
 • Twoja baza dokumentów - koniec ze żmudnym wyszukiwaniem faktur. Prosta w obsłudze baza dokumentów pozwoli Ci w mgnieniu oka odszukać właściwą fakturę.
 • Kontrahenci i produkty w jednym miejscu - wystarczy, że podasz NIP kontrahenta, a ING Office sprawdzi jego dane w bazie GUS i uzupełni wszystkie istotne informacje. Możesz dodać własną bazę produktów z pliku lub wystawiać od razu faktury, wtedy system automatycznie doda je wprost z dokumentu.
 • Zgodność z literą prawa - zespół wykwalifikowanych księgowych dba o pełną zgodność faktur wystawianych w ING Office z przepisami.
 • Gwarantowane bezpieczeństwo - dzięki wysokiej klasy zabezpieczeniom i możliwości logowania przez odcisk palca, Twoje dane są zawsze bezpieczne.
 • Szybkie księgowanie - eraz Twoja firma może być zawsze przy Tobie, czy to w podróży czy podczas spotkania z kontrahentem. Dzięki aplikacji mobilnej ING Office nie tylko wystawisz faktury, ale też od razu możesz je zaksięgować i wysłać wygenerowaną deklarację do urzędu - za jednym kliknięciem.

Masz pytania?

Zadzwoń: +48 32 357 88 77 lub napisz: wsparcie@ingksiegowosc.pl

(infolinia czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-16.00
Koszt połączenia wg stawek operatora)