Logujesz się tylko raz

Czas to pieniądz. Prowadząc firmę doceniasz rozwiązania, które pomagają Ci go zaoszczędzić. System ING Księgowość jest tam, gdzie i kiedy go najbardziej potrzebujesz. Dzięki temu, że jest dostępny w Moje ING, nie musisz pamiętać kolejnych haseł ani tracić czasu na logowanie się do kolejnego systemu.

Widzisz całość swoich finansów

Swoje dokumenty i faktury trzymasz tam, gdzie swoje pieniądze. W jednym miejscu śledzisz swoje konta, robisz przelewy i opłacasz faktury. Widzisz, komu i kiedy musisz zapłacić, a kiedy możesz się spodziewać przelewu za wykonane usługi. Masz lepszą kontrolę nad płynnością finansową i lepiej planujesz swój firmowy budżet.

Opłacasz faktury w parę kliknięć

ING Księgowość automatycznie odczytuje potrzebne dane z importowanych faktur. Ty tylko dodajesz plik z fakturą lub jej zdjęciem, a system rozpoznaje numer konta, kwotę, termin płatności i inne dane potrzebne do zaksięgowania i opłacenia faktury. Teraz wystarczy tylko zatwierdzić płatność i gotowe!

 

Masz dostęp przez aplikację mobilną

Jesteś ciągle w ruchu i nie masz czasu posiedzieć przy komputerze? Nie ma sprawy! ING Księgowość jest dostępna przez aplikację mobilną Moje ING mobile, którą masz zawsze przy sobie i korzystasz wtedy, kiedy masz czas. Logujesz się kodem PIN lub odciskiem palca, dostajesz powiadomienia PUSH, dodajesz zdjęcia faktur.

Zacznij korzystać


Aktywuj ING Księgowość w Moje ING   lub  Zobacz wersję demonstracyjną

Masz pytania? Zadzwoń: +48 32 357 88 77

lub napisz do nas - wsparcie@ingksiegowosc.pl

Zobacz także