Wystawianie faktur sprzedażowych

Zaledwie w kilka chwil sporządzisz przejrzysty i estetyczny dokument, zgodny z obowiązującymi przepisami. Wystarczy podać numer NIP kontrahenta, a pozostałe dane zostaną automatycznie uzupełnione. Wprowadzone informacje zapisują się w bazie, więc wystawiając kolejną fakturę możesz zrobić to jeszcze szybciej i wygodniej. Wszystkie dokumenty masz pod ręką i masz więcej czasu na to, by skupić się na prowadzeniu swojej firmy.

Obsługa faktur kosztowych

Koniec z przegapionymi terminami płatności i zgubionymi fakturami. Rejestrując swoje faktury kosztowe w ING Księgowość zachowasz porządek i szybko opłacisz wszystkie należności. Twoja księgowa również będzie Ci wdzięczna - dostając czytelne zestawienie wszystkich dokumentów kosztowych będzie mogła sprawnie je rozliczyć.

Jak działają szybkie płatności faktur przez aplikację mobilną?

1

Robisz zdjęcie lub skan faktury

Dodajesz je wybierając plik z dysku lub pamięci telefonu. Możesz też dodać fakturę, którą przysłano Ci na maila. Nie musisz niczego przepisywać.

2

System rozpoznaje dokument

Odczytuje z faktury wszystkie pozycje potrzebne do wykonania płatności i zaksięgowania jej. Ty tylko sprawdzasz, czy wszystko się zgadza.

3

Faktura załatwiona!

Opłacasz ją paroma kliknięciami. Faktura trafia na listę Twoich dokumentów, a informacje z niej możesz wykorzystać w przyszłości.