Fakturowanie i Księgowość

Nie jestem klientem ING


Nie musisz nim być, by móc fakturować i księgować

Zarejestruj się bez konta

Otwórz konto - klienci bankowi mają łatwiej!

Jestem klientem ING


Korzystasz z bankowości internetowej Moje ING
lub ING Business?

Zarejestruj się w Moim ING

Zarejestruj się w ING Business

Obsługa księgowa start-upów

Dla zakładających firmę przygotowaliśmy elastyczną ofertę cenową dopasowaną do rozwijającego się binesu.

Zapytaj o ofertę

Księgowość małych i średnich firm

Nowe technologie | Nowoczesne biznesy

Działasz w branży nowoczesnych technologii. Innowacja jest twoim środowiskiem pracy. Doskonale to rozumiemy. Zbudowaliśmy nowoczesne biuro rachunkowe dostępne przez internet oraz mobile.

Rozumiemy, że prowadzenie nowoczesnego biznesu to ciągłe zmiany – przechodzimy przez nie z Tobą, zachęcamy do konsultacji na etapie analizy i planowania zmiany, nowego produktu, nowego rynku lub linii produktowej. Sami także ciągle się zmieniamy. Wraz z naszymi klientami wprowadzamy w ciągu roku dziesiątki zmian funkcjonalnych w naszych rozwiązaniach. Staramy się także kreować standardy – elektroniczną wymianę danych, szerokie integracje, popularyzacja e-faktury. Obsługujemy liczne firmy polskie reprezentujące nowe technologie, będące leaderami w swojej branży bądź dynamicznie rozwijającymi się start-up'ami.

 

Tworzenie oprogramowania | branża IT

Tworzysz oprogramowanie. Twoim aktywem są ludzie. Projektanci, programiści, testerzy. Dobrze rozumiemy Twój świat. My także tworzymy oprogramowanie na nasze potrzeby – to, z którego będziesz korzystał kiedy podejmiesz współpracę. I też zatrudniamy ludzi z branży IT.

Rozumiemy, że prowadzenie nowoczesnego biznesu to ciągłe zmiany – przechodzimy przez nie z Tobą, zachęcamy do konsultacji na etapie analizy i planowania zmiany, nowego produktu, nowego rynku lub linii produktowej. Sami także ciągle się zmieniamy. Wraz z naszymi klientami wprowadzamy w ciągu roku dziesiątki zmian funkcjonalnych w naszych rozwiązaniach. Staramy się także kreować standardy – elektroniczną wymianę danych, szerokie integracje, popularyzacja e-faktury. Obsługujemy liczne firmy polskie reprezentujące nowe technologie, będące leaderami w swojej branży bądź dynamicznie rozwijającymi się start-upami.

 

TELCO | usługi masowe i handel internetowy

Prowadzisz biznes cechujący się wieloma odbiorcami. Codziennością są dla Ciebie masowe rozrachunki z kontrahentami – bilingowanie, fakturowanie, rozliczanie wpływów, wysyłanie monitów. Rozumiemy Twój świat, także fakturujemy masowego klienta, rozliczamy płatności masowe.

Nie jest dla nas problemem Paypal, PayU, etc. Rozliczamy wiele standardów plików transakcyjnych stosowanych na rynku. We współpracy z ING Bankiem możemy zaproponować Ci sprawne rozwiązanie do obsługi masowych płatności zintegrowane z naszą księgowością. Łatwo możemy także pobrać Twoje masowe faktury sprzedażowe, dzięki otwartości na systemowe integracje z Twoją platformą do obsługi klienta.

 

Media i marketing

Realizujesz projekty dla klientów. Część będzie dochodowa, do kilku dopłacisz. Niezależnie od tego potrzebujesz dokładnej informacji o ich kosztach i przychodach. Dostarczymy Ci ją.

Osoby odpowiedzialne za budżety będą otrzymywać cykliczne raporty z wymaganymi informacjami, a Ty możesz monitorować cały portfel Waszych projektów.
Będąc w tej branży nie lubisz formalności, dokumentacji – Twój żywioł to kreacja. Z nami będziesz mógł wyeliminować papier oraz formalności. Jesteśmy elektroniczni i dostępni dla Ciebie na Twoim tablecie lub smartfonie. Żadnego opisywania papierowych dokumentów, pieczątek, segregatorów.

 

Księgowość dla podmiotów grup kapitałowych

Podmioty grup kapitałowych

Jesteśmy organizacją międzynarodową i podmiotem należącym do grupy kapitałowej – dlatego dobrze rozumiemy Twoje potrzeby. Poprowadzimy Twoje księgi wg standardu oczekiwanego w grupie kapitałowej, zapewnimy dane pod konsolidacje oraz uzgodnienia.

Nie jest dla nas problemem paypal, payU, etc. Rozliczamy wiele standardów plików transakcyjnych stosowanych na rynku. We współpracy z ING Bankiem możemy zaproponować Ci sprawne rozwiązanie do obsługi masowych płatności zintegrowane z naszą księgowością. Łatwo możemy także pobrać Twoje masowe faktury sprzedażowe, dzięki otwartości na systemowe integracje z Twoją platformą do obsługi klienta.

 

Zapytaj o ofertę dla swojej firmy

Zadzwoń: +48 32 357 88 77 

czynna od poniedziałku do piątku, 
w godzinach 8.00-18.00 
(Koszt połączenia wg stawek operatora)